KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic”

Wykaz robót zrealizowanych przez Górniczą Spółdzielnię Pracy na KHW KWK „Murcki-Staszic” w latach 2011-2012.
  • Prowadzenie obsługi energomechanicznej w KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic” w soboty, niedzielę i święta oraz inne dni wolne od pracy wyznaczone przez Zamawiającego.
  • Prowadzenie prac udostępniających i przygotowawczych w KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic” w soboty, niedzielę i święta oraz inne dni wolne od pracy wyznaczone przez Zamawiającego.
  • Prowadzenie prac likwidacyjno-zbrojeniowych i konserwacyjnych na drogach przewozowych wraz z obsługą urządzeń transportu podziemnego w KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic” w soboty, niedzielę i święta oraz inne dni wolne od pracy wyznaczone przez Zamawiającego – konsorcjum wraz z Soltur Sp. z.o.o.
  • Prowadzenie prac eksploatacyjnych ścianami zawałowymi stropu w KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic” w soboty, niedzielę i święta oraz inne dni wolne od pracy wyznaczone przez Zamawiającego – konsorcjum wraz z Soltur Sp. z.o.o.
  • Prowadzenie prac zakładu przeróbki mechanicznej węgla oraz kontroli jakości węgla w KHW S.A. KWK „Murcki-Staszic” w soboty, niedzielę i święta oraz inne dni wolne od pracy wyznaczone przez Zamawiającego.
Ten wpis został opublikowany w kategorii 2011, 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.