GSP Info

GSP Info Sp z o.o. powstała w 2012 roku. Firma oferuje szeroki zakres działań marketingowych, szkoleniowych oraz medialno-wydawniczych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

GSPinfo logo

W GSP.INFO stawiamy na komunikację przełamującą schematy!

Marketing, PR, social media, a może Media Relation? Komunikowanie pośrednie czy bezpośrednie? BTB czy BTC? Nas nie interesuje terminologia. Interesuje nas skuteczność. Dlatego odrzucamy utarte schematy. Twój wizerunek poukładamy łącząc techniki, łamiąc schematy, wybierając z całego spektrum komunikacji te elementy, które dadzą najlepsze rezultaty. Zaproponujemy Twojej firmie takie rozwiązania, które zagwarantują sukces, a nie wpiszą się w podręcznikowe definicje!

U nas to zawsze Ty masz ostatnie zdanie!

Tworzymy trzon komunikacji. Działania, bez których poukładanie Twojego wizerunku nie będzie możliwe. Ale nie zamykamy się na sugestie. Jeśli będziesz chciał, rozszerzyć działania promocyjne, nigdy nie powiemy nie.

Najważniejszy jest pomysł!

Każda idea jest warta rozważenia. Czasami najbardziej abstrakcyjne działania są najlepsze. Nic boimy się odważnych rozwiązań! Nasz jedyny ogranicznik to pytanie: czy to działanie jest odpowiednie wizerunkowo dla Ciebie? Wykorzystamy do tego naturalny potencjał Twojej Firmy.

Pamiętaj! Musisz istnieć w świadomości klienta!

A nie jest to proste w dynamicznie zmieniającym się świece. Z każdym rokiem ludzie przyswajają coraz więcej, coraz bardziej bezsensownych informacji. Coraz więcej podróżują. Zdobywają coraz więcej doświadczeń. To wszystko ma swoje przełożenie na odbiór komunikacji. Nie możesz pozostać w tyle. Z nami nadążysz za światem i przebijesz się przez chaos informacyjny.

•  Public relations – możemy kształtować Twoje relacje z otoczeniem. Celem naszych działań PR jest dbałość o wizerunek, akceptację i życzliwość działań Twoich i Twojej firmy.

•  Media relations -  stworzymy poprawne stosunki z odpowiednimi dla Ciebie mediami. Poprzez media zapewnimy dobrą komunikację Twojej organizacji z otaczającym ją środowiskiem społecznym.

• Social media – ludzie coraz częściej zdobywają informacje, wiadomości oraz inne dane
z mediów społecznościowych. Dla Ciebie to stosunkowo niedrogie i łatwo dostępne narzędzie komunikacji. Pomożemy Ci okiełznać spektrum social media. Pokażemy jak zdobywać publiczność. Sprawimy, że Twoja obecność w sieci będzie zauważona.

•  Projekty graficzne – Tworzymy wyjątkowe projekty, które nie tylko wyróżnią Twoją firmę, ale dodatkowo sprawią, że będziesz postrzegany profesjonalnie. Tworzymy projekty graficzne służące identyfikacji wizualnej tj. loga i logotypy, projekty opakowań, wzory wizytówek
i ulotek, papier i koperty firmowe, projekty plakatów i banerów reklamowych, projekty stoisk i upominków firmowych oraz wiele innych.

•  Reklama – myślimy o reklamie innowacyjnie i nieszablonowo. W działaniach reklamowych budowanie dobrego wizerunku Twojej firmy poprzedzamy gruntowną analizą sytuacji klienta, konkurencji i rynku; zgromadzona wiedza pozwala nam przygotować strategię i dobrać właściwy zestaw narzędzi.

•  Szkolenia tradycyjne oraz szkolenia outdoor czyli wspaniała alternatywa do tradycyjnych działań i warsztatów realizowanych w salach szkoleniowych. Szkolenia outdoor najczęściej wykorzystywane wówczas gdy zamierzamy realizować cele związane z: doskonaleniem komunikacji, obiegiem informacji w firmie; budowaniem efektywnych zespołów zadaniowych, projektowych, sprzedażowych itp.; doskonaleniem umiejętności managerów w zarządzaniu zespołami; rozwijaniem kreatywności; z zarządzania czasem oraz doskonaleniem umiejętności przywódczych itp.

•  Eventy – wszystkie działania wspieramy dobranymi eventami takimi jak: pokazy nowych produktów, kolekcji, realizujemy konferencje branżowe, tematyczne, panelowe. Zorganizujemy dla Twojej firmy imprezy wewnętrzne, wyjazdy integracyjne.

•  Projektowanie stron internetowych – jeśli chcesz oprzeć swoją obecność w sieci o własną stronę WWW, wykonamy dla ciebie projekt oparty o najnowsze trendy oraz zapewnimy jego realizację na najwyższym poziomie.

• Sesje fotograficzne –  realizujemy profesjonalne sesje fotograficzne przedstawicieli kadry zarządzającej oraz produktów oferowanych przez Twoja firmę.

Zapraszamy do współpracy!
www.gsp.info.pl